Роџер Федерер со потег на месецот (Видео)

Според навивачите, најубавиот поен во март беше во изведба на Швајцарецот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *