Ролан Гарос остана и без најдобрата светска тенисерка, Барти се предаде

Претходниве денови Наоми Осака се повчеле поради психички здравствени проблеми.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *