Рудигер се претвори во Меси и за малку ќе го постигнеше голот на кариерата (ВИДЕО)

Дефанзивецот на Челзи го претрча речиси целиот терен, издрибла неколку фудбалери, но на крајот промаши.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *