Руни вели дека фудбалот бил многу подобар без ВАР-системот

Некогашниот голгетер сака да се врати стариот начин на судење.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *