Сабота е ден за Спортска прогноза, решете го ребусот со квалификациски мечеви до 15 часот

Во следните три дена ќе се играат нови квалификациски натпревари за пласман на СП во Катар, а ако ја погодите Тринесетката ви следува топ премија, ајфон 12

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *