Само тој и никој друг – Камбекот на Роналдо е со гол и на чудесен начин ги маѓепса стрелците (Видео)

Кристијано го постигна првиот гол по 12 години како играч на Манчестер јунајтед, а се случи чудо и нема погодок на останатите пет меча во англиското првенство

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *