Сари е во еуфорија – Го надмудри Мурињо, победата против Рома му ја честиташе и орелот на Лацио (Видео)

Симболот на лацијалите се најде на раката на тренерот по победата од 3:2 против Рома во дербито „Дела капитале“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *