Се лизна Ндоје и со еврогол ги урна младите ѕвезди на Англија (Видео)

Со необичен, но многу атрактивен гол на напаѓачот на Ница, Швајцарија приреди изненадување со победа од 1:0 против Гордиот Албион

Слични вести...