Се повреди Бензема, во нападот на Реал ќе биде иден инженер кој ни даде гол во Скопје

Повредата на Бензема е огромен проблем за мадриѓаните, особено ако не може да игра в среда против Аталанта.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *