Се сеќавате ли која „лудница“ беше лани на 25 април во „Јане Сандански“? (Видео)

Пред точно една година Вардар го одигра последниот меч пред своите навивачи во Лигата на шампиони за сезона 2018/19, кога ракометарите беа испратени шампионски, а тие на крајот се вратија и со трофејот од Келн

Слични вести...