Се случи чудо: Црвена ѕвезда првпат загуби точно по ДЕВЕТ МЕСЕЦИ (Видео)

Неверојатни 48 меча траеше серијата без пораз, а загубија каде што малку кој очекуваше.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *