Се сомневаат дека е повреден, Ѓоковиќ им одговори со убав јубилеј

Најдобриот светски тенисер во моментов, со триумфот против Раониќ прослави топ-јубилеј

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *