Се врати на тренинг по 9 месеци – Јасине јуначки ја преживеа трагедијата во која го загуби прстот на раката

Играчот на Дижон и алжирски репрезентативец очекува и да игра наскоро, по сообраќајната несреќа во март

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *