Се здебелија, па се закачија на мерењето – Фјури му се закани на Вајлдер дека ќе го уништи

Двајцата боксери на официјалното мерење пред мечот во пет часот наутро во недела имаа рекордна тежина, а за малку беше избегната и физичка пресметка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *