Сега треба да се покаже вештина – Спортската прогноза се врати со интересно коло

Мегадуелот е во Леверкузен, ќе се игра и регионалното дерби меѓу Ајнтрахт и Мајнц, а може да се прогнозира до сабота до 15.30 часот.

Слични вести...