Селекциите до 19 и 17 години со тежок пат до ЕП 2020

Тимот до 19 години на свој терен ќе брка прво или второ место во друштво на Англија, БиХ и Луксембург.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *