Сергеј Трифуновиќ среде „Олд Трафорд“ на цел глас ја пееше химната на Ливерпул (Видео)

Српскиот актер го бодреше Партизан во Манчестер, па реши и да ја запее химната на најлутиот ривал на Ѓаволите.

Слични вести...