Серхио Рамос му честиташе на Надал по „демолирањето“ на Ѓоковиќ

Капитенот на шпанската репрезентација е фан на неговиот сонародник

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *