Сезоната во НБА ќе продолжи со скратен календар?

Регуларниот дел од сезоната да заврши по 70 натпревари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *