Сезонските билети за домашните европски мечеви на Еурофарм Пелистер ќе чинат 1.000 денари

Битолчачни ќе играат пет меча од ЕХФ Лига Европа на свој терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *