Шампионот Фјури запеа серенада за публиката во Лас Вегас, па се претвори во навивач (Видео)

Британецот отпеа песна посветена на Вегас, а потоа почна да скандира навивачка песна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *