Шампионот ги приземји „ракетите“, Кари подобар „пеналџија“ од Харден

Вориорс не му дозволи на Хјустон да стигне до 10-тата последователна победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *