Шампионот мора да победи, а клучно ќе биде дали ќе игра ѕвездата во тимот

Лејкерс нема друг избор, а квотата за победа е одлична.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *