Шампионот од 2019 година подготвува сензационална трампа во НБА

Торонто репторс има скромен старт на сезоната, а има најава дека ќе се обиде да „тргува“ на трансфер-пазарот со еден од најдобрите играчи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *