Шеикот Ал Тани му се закани на Покетино: Знаеш дека и Лондон е убав град!

Пораката од братучедот на газдата на ПСЖ е дека Покетино може да биде вратен таму од каде што дојде ако се однесува вака со Меси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *