Шекил О’Нил влезе во октагон да проба како е во ММА (Видео)

Можеби најдоминантниот центар во историјата на НБА ја одработи својата прва борба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *