Шест се сигурни парови на прогнозерите, за останатите седум се „води војна“

До утре во 15:30 часот може да одиграте бесплатно и да бидете дел од трката за освојување „ајфон 11“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *