Ширер зачуден како 36-годишниот Роналдо може да трча со 32 километри на час

Португалецот беше недофатлив за Чавките, затоа тројца играчи на Њукасл му го бараа дресот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *