Шоу во Бергамо – Шест гола во второ полувреме, Аталанта го победи Наполи со 4:2

Домаќините го надиграа тимот за кого малку помалку од еден час играше Елиф Елмас, а фестивалот од голови почна во 52-рата минута и беше зачинет со шест погодоци.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *