Шпекулациите стануваат сè „пожешки“: Ирвинг доаѓа кај Леброн во Ел – Еј

Двете поранешни ѕвезди на Кливленд повторно ќе соработуваат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *