Штета: Рисовите останаа без 12-тиот играч за дуелот против Холандија

Само под еден услов може да има македонски навивачи на „Јохан Кројф арената“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *