Што му кажа Лукаку на Ибрахимовиќ по третиот гол во дербито?

Вчера немаше физички конфликт, но провокациите не изостанаа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *