Што му се случува на Фурние со ковид-19: Цел месец имам вртоглавица

На францускиот репрезентативец му беше дијагностициран ковид-19 на почетокот на април, потоа се врати на терен на 23 минатиот месец, но вели дека се чувствува чудно.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *