Швајцарија победи со 16:1, играч со потекло од Албанија даде осум гола

Гибралтар беше топовско месо, па на три меча прими 43 гола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *