Си играат пинг-понг со ЛАСК во Австрија – Им земаа шест бода, сега им враќаат два

Драконската казна по која ги загубија шансите за втора титула во клупската историја сега е намалена, но откако клубот од Линц ги загуби сите шанси.

Слични вести...