Симеоне призна: Кога дознав дека Меси си оди од Барселона, веднаш му се јавив на Суарес

Тренерот на Атлетико Мадрид имал краток „сон“ кој веднаш го срушиле од ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *