Син му ќе игра за Макаби, но тој ќе навива за Црвена ѕвезда

Зуфер Авдија нема дилеми за кого да навива вечерва, а проверете ги и квотите на Sport Life за кошаркарите во Евролигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *