Сите играчи во Серија А ќе бидат вакцинирани пред почетокот на сезоната

За да се спречи ширењето на корона-вирусот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *