Сити му го „лапна“ местото“ на Јунајтед во ривалитетот со Ливерпул

Подгответе се за ново дерби на релација Ливерпул Манчестер, но не за вечното дерби меѓу „црвените“ и „црвените ѓаволи“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *