Скакулците од Цирих си имаат златен џокер – Ѓорѓев се изнадава голови во посткорона ерата

Македонскиот репрезентативец немилосрдно ги тресе мрежите за Грасхоперс, погоди и вечерва и е најдобар стрелец во Лигата по камбекот на натпреварите во Швајцарија.

Слични вести...