Скопски Кометал, европски првак: Македонија грмеше на овој ден пред 18 години (видео)

Славиме годишнина од најголемиот успех на македонскиот женски ракомет.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *