Славен спортист кој навива за Реал го зеде дресот со кој Мбапе даде три гола против Барса (Фото)

Дресот со кој Мбапе направи нешто што ќе се зборува со години заврши кај непоразениот шампион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *