Словенците збеснаа кога им ја утнаа химната, па на терен ги „убија“ домаќините (Видео)

Познат првиот финалист на европското првенство во одбојка

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *