Пике брутално искрен: Со деца не може да се победи Баерн Минхен

Дефанзивецот на Барселона беше разочаран по крајот на натпреварот со Баерн Минхен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *