Со мрдање на телото го турна противникот на земја (Видео)

Фантастичен дриблинг на играчот кој се проценува дека вреди повеќе од 100 милиони евра

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *