Со Несторовски на теренот, Удинезе се избори за реми кај Парма

Зебрите надополнија два гола негатива во второто полувреме, кое цело го одигра македонскиот репрезентативец

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *