Со победа на Динамо, Адеми ќе стане рекордер во Динамо Загреб

Хрватскиот првак е апсолутен фаворит, но тоа треба да го докаже на терен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *