Со Супер типот на Sport Life одберете си џокер од Лигата на шампионите со повисоки коефициенти

За двата дуели од луксузната лига што ќе се играат вечерва од 21 часот има 8 опции со различни игри во новиот Супер тип.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *