Соблекувалната на Барса едногласна: Нејмар да се врати

ПСЖ веќе извесно време е во преговори со Нејмар околу продолжување на соработката, но на „Камп ноу“ веруваат дека тој повторно ќе го облече дресот на каталонскиот гигант

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *