Роналдо се чуди како Јунајтед загуби, но „тајната“ е во Солскјер

Со него на клупата, Манчестер јунајтед тешко дека ќе освои некој позначаен трофеј.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *